Oferta

Oferta

Specjalizujemy się w przetwórstwie surowców zielarskich. Posiadamy zaplecze techniczne pozwalające zaoferować naszym klientom różnego rodzaje frakcje. Procesy produkcyjne mogą być przeprowadzone na surowcach oferowanych przez firmę Krautex a także usługowo na surowcach dostarczonych przez klientów.

Dodatkowym atutem jest nowoczesny magazyn wysokiego składowania który pozwala nam na przechowywanie ponad 600ton surowca. Komputerowy system zarządzania produkcją umożliwia śledzenie drogi towaru w procesie produkcyjnym aż do momentu ekspedycji. Towary nasze możemy zapakować w worki papierowe lub polietylenowe o wadze od 5 do 10kg oraz w worki typu bigbag o wadze 300-400kg.

Dział handlowy chętnie udzieli Państwu wyczerpujących informacji na temat jakości oferowanych produktów, cen oraz zorganizuje dostawę na najbardziej dogodnych warunkach. Podzielimy się naszą wiedzą w zakresie pozyskania surowca, sposobu przetwórstwa. zagadnień dotyczących jakości naszych produktów oraz aktualnej sytuacji rynkowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące usługi: